VIFLO ratuje plantacje buraka cukrowego w Michalowie koło Zamościa

11.08.2017

Gospodarstwo Marcin Zamojski

Michalów koło Zamościa

Gmina Sułów

Plantacja buraka cukrowego

Na powyższej plantacji w sezonie 2017 przeprowadzono eksperyment działania nawozów VIFLO w uprawie buraka cukrowego, który wzszedł po majowych nawałnicach - w ciągu dwóch dni spadło około 120 litrów deszczu, co spowodowało ogromne zamulenie gleby.

Dzięki nawozom VIFLO zastosowanym w fazie 4 i 6 liści (VIFLO GIGANTOL+VIFLO MIEDŹ-BOR) młode rośliny zostały w pełni zregerenowane oraz zwiększył się ich wzrost dzięki czemu poradziły sobie w tak trudnych warunkach i obecnie (11.08.2017) buraki z tej plantacji ważą średnio 1200-1500 g.

Zabiegi nawozami VIFLO zdecydowanie zwiększyły zdrowotność roślin - nie wystąpiły choroby grzybowe (chwościk buraka) mimo sprzyjających ku temu warunków, a także w chwili obecnej (11.08.2017) mimo suszy, wysokich temperatur 34-36,5°C buraki nie wykazują "ordzenia" liści utraty turgoru itp.

 

Zapraszamy do zapoznania się z opinią Pana dyrektora Stanisława Balasy o programie VIFLO dla buraka cukrowego:

 

Zachęcamy również do obejrzenia filmu z opinią na ten temat naszego głównego dystrybutora nawozów VIFLO na Zamojszczyźnie Pana Mariusza Misia:

Viflo
Viflo
Viflo
Viflo
© Viflo - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij