PROGRAM VIFLO NA LESZCZYNĘ

Miejscowość: Gołębiów koło Sandomierza

Gospodarstwo: Pani Marzena Zając

Prezentujemy Państwu efekty stosowania nawozów VIFLO na leszczynę w gospodarstwie Pani Marzeny Zając wizytowanego oficjalnie przez Panią dr Ewę Dorotę Zalewską z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Opinia Pani dr Ewy Doroty Zalewskiej z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie:

Lublin, dn. 20.06.2017 r.

 

            W dniu 13.06.2017 r. przeprowadzono lustrację 10 ha plantacji leszczyny, której właścicielem jest Pani Marzena Zając. Plantacja położona jest w woj. świętokrzyskim, nasadzenia leszczyny są 9 i 30 letnie. Od dwóch lat na plantacji prowadzone są zabiegi przy zastosowaniu nawozów dolistnych Viflo ® Cal S i Viflo ® miedź, bor, produkowanych przez firmę Colchem Sp. z o.o. Stwierdzono, że drzewa znajdują się w bardzo dobrej kondycji. Na nadziemnych organach leszczyny, tj. liściach, pędach i młodych owocach nie stwierdzono zmian chorobowych i oznak etiologicznych. Systematyczne stosowanie wymienionych nawozów dolistnych zapewnia dobre odżywienie i ochronę roślin.

 Dr Ewa Zalewska

 

Zastosowane nawozy: VIFLO CAL-S, VIFLO MIEDŹ-BOR oraz VIFLO GIGANTOL według programu VIFLO.

Zdjęcia (13.06.2017):

Viflo
© Viflo - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij