Nawozy Viflo®

FARMACEUTYCZNA JAKOŚĆ GWARANCJĄ SKUTECZNOŚCI

Nawozy płynne VIFLO to innowacyjne produkty stosowane w uprawie roślin. Potwierdzeniem tego są pozytywne opinie sadowników i rolników oraz liczne publikacje naukowe. Sprawdź je sam!

,,Po zastosowaniu nawozów VIFLO, następuje wzrost zawartości cukrów w owocach, wzrasta jędrność oraz poprawia się wybarwienie, co pozytywnie wpływa na smak owoców oraz uznanie wśród konsumentów”- powiedział Grzegorz Maryniowski – producent soków, właściciel firmy ,,BIOGRIM”, który stosuje nasze produkty już od 3 lat. Wyprodukowane przez niego soki zdobyły 1 miejsce w wielu konkursach w Polsce i zagranicą!

Nawozy VIFLO doskonale sprawdzają się także w szkółkarstwie, co poświadcza pozytywna opinia Macieja Lipeckiego, prezesa Stowarzyszenia Polskich Szkółkarzy: ,,na podkładach wykopanych ze szkółki, a namaczanych przed posadzeniem preparatem VIFLO nie stwierdzono guzowatości korzeni (Agrobacterium tumefaciens). Ponadto, drzewka były wyższe i miały większą średnicę niż w latach ubiegłych”.

W przypadku pogradowych zniszczeń liści i kory młodych pędów, działanie VIFLO CAL S, właściciel jednego z największych gospodarstw szkółkarskich - Andrzej Sułek podsumował następująco: „Rany zarówno na liściach i pędach zagoiły się w bardzo krótkim czasie i nie powstały żadne ogniska zarażeń grzybowych ani bakteryjnych, a sadzonki w dalszym okresie wegetacji rozwijały się prawidłowo”.

,,Po zastosowaniu VIFLO w ochronie swoich sadów i po 140 dniach przechowywania w zwykłej przechowalni swoich jabłek, odsetek ,,niesortu'' z całej masy towarowej wyniósł zaledwie 1,5%” - stwierdzili członkowie grupy ,,Lubsad”, ,,Owoc Sandomierski”, ,,Stinosad” i inni.

Ty też możesz być jedną z zadowolonych osób – zastosuj preparat VIFLO i obserwuj efekty!

 

 

© Viflo - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij